Vzkazy

Eva Pesek - 7. 10. 2018 | 08:22

Jak a kde začít, když vše je v naprostém pořádku? Toť otázka. V hotelu Lesní dům opravdu všechno šlape tak, jak by jeden očekával. Celý personál byl úžasný počínaje panem Veselým, který každé ráno za každým z hostů přišel a povídal si s ním o tom, co kde viděl a prožil, poradil mu, co stojí dalšího za zhlédnutí. Personál v restauraci byl vstřícný a choval se tak, jak se lidé k sobě chovat mají – slušně. Hotel byl každé ráno provětrán od půdy ke sklepu a tak neustále voněl. Pokoje? Čisté, bez jediného smítka, postele pohodlné. Paní uklízečka byla v pohodě. Když nepotřebujete její servis, tak nevadí, přišla s úsměvem den následující. A co mě potěšilo coby milovnici kytiček úplně nejvíc bylo to, že když jsme vešli do pokoje, tak na stolku byla váza s květinami. To se v jiných hotelích vidí jen na obrázcích, tady to byla příjemná realita. Hotel Lesní dům jsem doporučila své kolegyni, která hledala ubytování na Silvestra. Odpověď jí přišla zamítavá, že totiž pokoje jsou již všechny obsazeny. Opravdu není divu, protože hotel Lesní dům bez jakéhokoliv přehánění má co nabídnout a personál se ke svým hostům chová naprosto bezvadně. Jaká by to byla paráda, kdyby se všichni lidé k sobě takhle hezky chovali!!! No ne? Děkuji celému personálu a brzy naviděnou se těší Eva a Jirka.

Luobš s rodinou - 17. 1. 2017 | 16:56

Již několik let k Vám jezdíme v zimním období a nikdy jsme nebyli zklamaní.
Skvělé ubytování, výtečná kuchyně a příjemný personál, co víc si přát.

Zdravíme Vás a přejeme vše dobré!

Martina - 6. 1. 2017 | 13:44

Byli jsme u Vás ubytováni 29.12.16-2.1.17. Byli jsme naprosto spokojeni, s čistotou v hotelu, s příjemným personálem, dobrým jídlem. Máme dvě malé děti, tak jsme také velice ocenili polohu hotelu, kdy hned za hotelem jsou vleky s mírným sklonem (perfektní k učení lyžování) a louka na sáňkování.
Ještě jednou díky, rádi se budeme vracet.

František s rodinou - 26. 8. 2016 | 07:18

Moc děkujeme za super servis a rodinou atmosféru Vašeho Hotelu. Bylo to u Vás fajn a těšíme se na další pobyty.
Velký dík také personálu a to včetně paní pokojské.
František s rodinou

Zdena - 30. 7. 2016 | 20:24

Právě jsem se vrátila z týdenního pobytu v tomto skvělém hotelu. Vybavení hotelu je krásné, musím vyzvednout čistotu nejen pokojů, ale i celého komplexu. Hlavní dík patří ovšem panu vedoucímu za jeho ochotu, trpělivost, vstřícnost. A děkuji také „blonďaté“ servirce, která se i v tom největším návalu hostů nepřestala usmívat a plnila každé jejich přání. Děkuji za příjemný pobyt u vás a těším se snad na brzkou shledanou.

Vladka s Edou - 1. 7. 2016 | 07:13

DOBRY DEN momentalne travime v jankach nejaky ten cas a u Vas vzdy radi zajdeme na vyborne jidlo….podekovani kuchari a celemu personalu usmevave servirce ….lidi mohu urcite doporucit ..s pozdravem

Petr a Eva Tobíškovi - 15. 5. 2016 | 17:44

Byli jsme zde na svatební cestě od 14-15.5.2016. A ubytovali se zde. Ubytování bylo luxusní a nemělo chybu a i jídlo které jsme objednali. Až sem pojedu i s dětmi, tak vím kam mě oči a nohy zavedou. Personál i správce si zaslouží známku za 1 podtrženou.

Zuzana - 28. 2. 2016 | 16:39

Perfektní dovolená, skvělý personál, jídlo i pokoj na jedničku… Moc se mi tam líbilo a rodině taky. Příště určitě pojedeme znovu.

Svatava - 6. 2. 2016 | 17:09

Byla jsem v Jánských Lázních na 3 týdny a navštívila vaši restauraci několikrát s dcerkou, která mě přijela navštívit a byla jsem přímo unešena… výborné prostředí, jídlo i obsluha..absolutní spokojenost … Děkuji vám za nádherný zážitek…

Radim Veselý s rodinou - 19. 11. 2015 | 17:48

V tomto hotelu jsme byli již po čtvrté a opět to nemělo chybu. Jidlo, ubytování….prostě na jedničku. Personál vstřícný a majitelé perfektní. Prostě není co dodat – super. Určitě se sem vrátíme.

Marie - 27. 6. 2015 | 15:20

Opět jsem se do hotelu Lesní dům přijela ubytovat a opět to nemělo chybu jako v září 2012.Majitelé hotelu i personál jsou super,jídlo na jedničku,jen bych byla ráda,aby jste trochu spolupracovali s Krakonošem,to počasí pro příště trošičku lepší.Tak nashledanou příště už se těším na milé lidi.
Marie

Jana - 9. 6. 2015 | 15:40

Děkujeme za příjemnou dovolenou,kterou jsme u vás strávili. Vše bylo na jedničku. Jídlo,čistota,pokoje, personál.Budeme- li v budoucnu hledat ubytování v Jánsých lázních rádi se k vám vrátíme. manželé Vondráčkovi.

Michaela Rousová - 24. 5. 2015 | 17:10

Moc pěkné ubytování, velmi vstřícné chování, super jídlo. Velká spokojenost a pokud se do Krkonoš vrátíme určitě to bude k vám :-)

Michaela Suchopárková - 4. 3. 2015 | 10:57

Dobrý den, děkujeme za hezky strávenou zimní dovolenou. Byla jsem ohromena rodinnou atmosférou a přátelským přístupem všech v Lesním domě, útulné a čisté prostředí :) přijedeme rádi znovu. Velký dík panu Veselému

Ilona - 14. 9. 2014 | 14:18

DĚKUJEME ZA PŘÍJEMNÝ POBYT,UBYTOVÁNÍ,STRAVOVÁNÍ,MAJITELÉ,PERSONÁL SUPER.TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTÍ PRÁZDNINY.JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME ILONA,TADEÁŠEK,TEREZKA

Věra Bačíková - 19. 8. 2014 | 10:20

Děkujeme za ochotu, výborná kuchyně a velmi vstřícný a ochotný vedení hotelu a personál. absolutní spokojenost. Doporučujeme a děkujeme.

rodina Bartoníčkova - 18. 8. 2014 | 14:45

Byli jsme zde 9.8.-14.8.2014 ubytování útulné,hotel krásně upravený,všude květiny,pořádek.Jídlo výborné a nabídka široká až do večera.Z výletů jsme se těšili na dobroty do hotelu.Obsluha vždy ochotná,milá.Majitelé příjemní,vstřícní.Je vidět,že hotel je jejich srdeční záležitost.A teď už i naše,proto se určitě vrátíme.
Zdravíme celý kolektiv hotelu Bartoníčkovi

Svobodova Pavlina - 18. 8. 2014 | 10:21

V sobotu jsme se vrátili z týdenní dovolené, opět bylo všechno perfektní, velké uznání patří číšníkovi a servírce, kteří byli na place každý den od rána do večera, ale nebylo to vůbec znát, obsluhovali pořád s úsměvem a nic pro ně nebyl problém. Tak příští rok opět!!!!!!
Svobodová Pavlína

Jana - 8. 8. 2014 | 16:14

Byli jsme u Vás s přítelem ubytováni jen na dvě noci, ale vše bylo perfektní – ubytování, jídlo a hlavně přístup majitelů i personálu. Moc děkujeme, příště přijedeme na delší dobu, moc rádi se k Vám vrátíme.

Miroslav Hrych - 18. 7. 2014 | 17:08

Byli jsme velmi spokojeni s pobytem ve Vašem hotelu.
Výborná kuchyně, pěkné ubytování, skvělý přístup k hostům. Hotel můžeme všem doporučit.

Marie Plocová - 14. 7. 2014 | 14:03

Právě jsme se vrátili z týdenního pobytu v tomto hotelu,byli jsme nadšení prostředím,milým přístupem a skvělou kuchyní.Paní majitelka se synem jsou velmi milí a ochotní,personál též a borůvkové knedlíky nepřekonatelné!Určitě se sem ještě vrátíme.Ještě jednou díky

Svobodová Pavlína - 5. 4. 2014 | 17:39

Teď právě jsem objednala týdenní pobyt ve Vašem hotelu a to již po čtvrté. Letos s námi pojede i má sestra s rodinou, protože by chtěla poznat příjemné prostředí, příjemný personál, skvělé majitele, úžasné jídlo. O Vašem hotelu je možné hovořit pouze v superlativech.
Zdravím a už se těšíme na léto.

Anna-Beth - 11. 3. 2014 | 07:13

Líbilo se mi tam!
Máte faakt dobrýho číšníka :D D

Marie Terezie - 24. 2. 2014 | 14:26

Máte dobrýho číšníka :D DD

Zdeněk Löw - 7. 9. 2013 | 15:00

Byl jsem u Vás ubytován s rodinou od 1.9.-7.9.2013 a mohu říct prefektní dovolená:
příjemní majitelé
milý personál
skvělé jídlo
pěkné ubytování
čistota v celém hotelu
vynikajicí bazén
mohu doporučit těm,kdo chce prožít pěknou dovolenou a obzvlášť v zimě.
Tímto Vám děkuji za prožití pěkných 7 dní
S pozdravem
Zdeněk Löw

Lukáš Piechowicz - 24. 8. 2013 | 22:26

Chtěli bychom Vám s přítelkyní moc poděkovat za příjemně strávenou dovolenou ve Vašem hotelu. Byli jsme se vším velice spokojeni, ubytování super, jídlo nám velice chutnalo, veškeré služby hotelu perfektní, vířivka neměla chybu :-) … Samotní majitelé i personál byli velice ochotní a příjemní, určitě se sem opět a mile rádi vrátíme. Přejeme mnoho úspěchů a hodně spokojených návštěvníků hotelu.

Miloš a Jana Fialovi - 20. 8. 2013 | 12:50

Právě jsme se vrátili z velice kraťoučkého pobytu na hotelu Lesní Dům.
Nemohu napsat nic jiného než – SUPER.
SUPER – všechno. Ubytování, čistota, ochota, jídlo,atd..
Už máme s tímto hotelem zkušenosti z let minulých a návrat po 8 letech nás příjemně šokoval.
Vše stále stejné , ne, ještě lepší.
..a jak zní jeden známý výrok …. já se tam vrátím.
Ano rádi se budeme vracet.
Děkujeme Jana a Miloš a dcera Anetka

Petra - 11. 8. 2013 | 15:30

Dobrý den,také by jsme chtěli poděkovat za pěkně strávený týden.Majitelé jsou opravdu velmi milí a ochotní.Byli jsme zde již podruhé a v obou případech bylo vše perfektní.

Lucie, Milan a Dita - 30. 7. 2013 | 08:54

S pobytem v Lesním Domě jsme byli moc spokojení, majitelé jsou úžasní, milí, ochotní, opravdu udělají, co vám na očích vidí. Pokoje jsou čisté, super je krásná zahrada, kde mohla naše malá běhat a ráchat se v bazénku, který jí zde připravili, opravdu moc děkujeme! Jídlo bylo také výborné a borůvkové knedlíky vážně luxusní ;-) Určitě se rádi vrátíme.

Erna a Robert - 14. 7. 2013 | 17:53

Strávili jsme u vás báječný týden. Čisťounký a hezký pokoj, výborné jídlo, přátelský a ochotný personál a skutečně rodinná atmosféra – tomu říkáme perfektní služby. Budeme-li mít tu příležitost, velmi rádi se vrátíme. A rozhodně vás rádi doporučíme.

Ludmila - 29. 5. 2013 | 08:50

Děkujeme za příjemný pobyt. Ubytování , stravování, majitelé i personál na jedničku. Doufáme, že se ještě vrátíme za lepšího počasí. Ludmila a Vlastimil

Roman a Eva - 11. 5. 2013 | 14:15

S přítelkou jsme zde byli ubytováni sice kratce (2 noci),ale i za tak kratky cas muzeme rict,ze hotylek je hezky,cisty,pokoje prijemne,ciste.Vybyveni pokoju je dostacujici.Majitele jsou velice prijemni a sympaticti lide,kteri se vam snazi vyjit vstric jak jen to jde a jak jen to je mozne.Tak nejak by to melo byt.Jidlo bylo velice dobre,kvalitni.Pan kuchar ma zlate ruce.Snidane byly tez velice dobre a bohate a prijemna pani majitelka se nam snazila jeste nabidnout neco vice co bychom si prali a pokud to maji tak se snazi to poskytnout.Velice vam vsem dekujeme za krasne chvilky a prejeme at se vam dari a mate stale plno.Urcite se vratime:)))

Věra a Dušan - 11. 5. 2013 | 12:37

Všem vřele doporučujeme, příjemný hotel včetně personálu a hlavně super výlety v krásné krajině.

Peroutkovi - 3. 2. 2013 | 18:11

Děkujeme za hezký pobyt, personál byl moc milý a příjemný. Prosím jen o přehodnocení jarní uzavírací doby, od 18.3. je to moc brzy!!!!

Rodina Šírova - 22. 1. 2013 | 14:16

Vánoce v Lesním domě
Rádi bychom Vám poděkovali za krásné prožití vánočních svátků 2012.
Náš největší dík patří majitelům za jejich pružné a nadstandardní služby, které nám byli poskytnuty při nenadálém závažném onemocnění jednoho ze členů rodiny.
Těšíme se na Vás při osobním setkání.
Zdravíme Vás Šírovi a Pompeovi,
Hynek už je z nemocnice doma :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Jaroslava - 15. 1. 2013 | 08:09

Souhlasím s předešlými vzkazy. Akorát mě mrzí , a určitě spoustu jiných návštěvníků a klientů lázní, uzavření hotelu ani ne v polovině října. V 90. letech bylo, ke spokojenosti hostů, otevřeno do poloviny listopadu – i s přípravou na zimní sezonu. Takže bychom uvítali otevření alespoň do konce října.
Jeden čas jste také měli na stránkách vyvěšený aktuální jídelní lístek, což také postrádám.
Ale jinak personál, jídlo i nekuřácké prostředí na 1*. Jsem pravidelný podzimní lázeňák a už se těším na další návštěvu.

    lesnidum - 22. 1. 2013 | 18:34

    děkuji za příspěvek , bohužel ekonomická situace posledních let je dosti odlišná od 90-tých let a podzimní provoz byl již ztrátový .. za nepřítomnost jídelního lístku na stránkách se omlouvám, ale měníme lístek obědový denně a večeřový dvakrát týdně a já nestíhám aktualizovat .. děkuji za pochopení Petr Veselý

Žemlička Stanislav - 22. 10. 2012 | 20:53

Jezdíme do tohoto zařízení již od roku 1989 každý rok a to jak během léta tak v zimě. Úžasní majitelé i personál. Děkujeme a do nastávající sezóny přejeme hodně úspěchů a spokojených hostů.

Rodina Šírova a Pompeova - 21. 10. 2012 | 09:12

Tento hotel je super není co dodat služby jsou perfektní proto se sem vracíme každoročně.Velice se těšíme na vánoční týden určitě to bude super jako vždy.Zvláště bych chtěla poděkovat majitelům rodině Veselých,kteří jsou nám nápomocni pří řešení veškerých problémů, ať už je to vytažení vozu ze sněhu, nebo zajištění večeře při pozdním příjezdu. :-) :-) :-) Zdeňka Šírová a Hynek Šír

Ivana - 8. 10. 2012 | 12:48

Jeden jediný dojem: vynikající kynuté borůvkové knedlíky nedovolí již nikdy zapomenout na Lesní Dům

Helena Buchtová - 7. 10. 2012 | 14:43

Děkujeme za vytvoření příjemného prostředí a vstřícného jednání Vás i veškerého personálu, všichni jste byli ochotní vyjít nám vstříc se všemi dotazy a požadavky, restaurace a jídlo výborné, vždy jsme se těšili na večeři a posezení /kulajda na denní menu nám udělalala obrovskou radost/. Ubytování super.

Macků Ivana - 28. 9. 2012 | 14:59

Personál hotelu perfektní/ vstřícní ve všem/,ubytování
úžasné,rádi se budeme vracet.

Marie - 9. 9. 2012 | 05:48

Byla jsem u Vás ubytována 5.9.-8.9.2012,/pokoj č.9/takže jsem asi 1.v knize návštěv.Jsem ráda,že mohu takto vyjádřit svoji 150% spokojenost.Personál hotelu je perfektní,všichni jsou moc příjemní,mistr kuchař má zlaté ručičky-každé jídlo bylo vynikající jako domácí a z kuchyně nikdy nebyl cítit zápach z přepáleného tuku,starého masa apod.pouze vůně něčeho dobrého-proto jsem neměla důvod jíst někde jinde,ale počkat si až dojdu domů z výletu a dám si něco dobrého k jídlu a pití,paní servírka byla také skvělá.
Jelikož už mi není 20let a nemohu moc plánovat do budoucnosti,ale určitě bych se měla a také chtěla ještě k Vám podívat.
Zdravím celý kolektiv hotelu
Marie


Váš vzkaz:
Kontrolní otázka: + 9 = 12